ALETHIA s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 214 628 | 2 146 040 | 1 396 670 | 1 218 317 | 1 187 182 | 802 544 |
| Neobežný majetok spolu | 719 826 | 1 131 371 | 1 162 091 | 1 162 091 | 1 204 091 | 1 246 931 |
| Spolu majetok | 934 454 | 3 277 411 | 2 558 761 | 2 380 408 | 2 391 273 | 2 049 475 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 927 656 | 3 312 051 | 2 688 500 | 2 678 500 | 2 889 570 | 2 778 047 |
| Základné imanie | 15 000 | 15 000 | 15 000 | 15 000 | 15 000 | 15 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -7 356 | -9 298 | -24 788 | -145 835 | -314 187 | -514 393 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 942 | -41 438 | -121 047 | -168 353 | -200 206 | -230 275 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 096 | 1 096 | 1 096 | 1 096 | 1 096 | 1 096 |
| Vlastné imanie spolu | 6 798 | -34 640 | -129 739 | -298 092 | -498 297 | -728 572 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 094 | -6 344 | -1 525 | -1 104 | -6 677 | -9 509 |
| EBITDA | -1 094 | -6 344 | -1 525 | -1 104 | -6 677 | -9 509 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 942 | -41 438 | -121 047 | -168 353 | -199 866 | -229 315 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 942 | -41 438 | -121 047 | -168 353 | -200 206 | -230 275 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ALETHIA s. r. o.
Prehľad
ALETHIA s. r. o. (IČO 36842770) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 15 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 230 275 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-728 572 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.