Super Seed Nitra, spoločnosť s ručením obmedzenýmAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 53 527 | 47 055 | 64 828 | 76 042 | 100 121 | 82 616 |
| Neobežný majetok spolu | 10 166 | 19 147 | 34 562 | 31 178 | 46 752 | 50 514 |
| Spolu majetok | 63 693 | 66 202 | 99 390 | 107 220 | 146 873 | 133 130 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 5 429 | 2 506 | 34 417 | 24 575 | 38 698 | 9 390 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 35 257 | 51 625 | 51 625 | 58 334 | 76 006 | 101 536 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 16 368 | 5 432 | 6 709 | 17 672 | 25 530 | 15 565 |
| Vlastné imanie spolu | 58 264 | 63 696 | 64 973 | 82 645 | 108 175 | 123 740 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 76 137 | 74 727 | 72 667 | 147 802 | 140 781 | 136 341 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 19 299 | 6 995 | 8 550 | 22 561 | 32 518 | 20 385 |
| EBITDA | 27 146 | 6 995 | 13 749 | 31 286 | 42 735 | 40 196 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 19 257 | 6 875 | 8 492 | 22 370 | 32 317 | 19 703 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 16 368 | 5 432 | 6 709 | 17 672 | 25 530 | 15 565 |
| Osobné náklady | 8 695 | 9 445 | 9 647 | 15 948 | 16 349 | 18 527 |
| Odpisy | 7 847 | 0 | 5 199 | 8 725 | 10 217 | 19 811 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 5 432 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Super Seed Nitra, spoločnosť s ručením obmedzeným
Prehľad
Super Seed Nitra, spoločnosť s ručením obmedzeným (IČO 36855758) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: baliace činnosti (SK NACE 8292). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 136 341 €, čo je o 3,2 % menej ako rok predtým (140 781 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 15 565 € (11,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 18 527 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 133 130 € a vlastné imanie 123 740 € (miera samofinancovania 92,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.