GARANT PARTNER legal s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 267 142 € (93 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 634 602 | 910 446 | 801 881 | 1 243 775 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 234 405 | 391 226 | 267 143 | 500 088 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 21 067 | 21 068 | 21 067 | 21 068 |
| Spolu majetok | 339 204 | 558 068 | 434 725 | 766 225 |
| Záväzky spolu | 76 428 | 138 470 | 139 211 | 237 765 |
| Vlastné imanie spolu | 262 776 | 419 598 | 295 514 | 528 460 |
| Vypočítané dividendy | — | 234 404 | 391 227 | 267 142 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
- Čahoj & Lelák, s.r.o.
- LexOffice, s. r. o. v likvidácii
- Advokátska kancelária EVA CIBULKOVÁ, s.r.o.
- Soňa Hekelová,advokát,s.r.o.
- Ján Deset Legal, s.r.o.
- LEX, advokátska kancelária s. r. o.
- FALIS & Partners, s. r. o.
- AK Jašková s.r.o.
- Matúš Kudlák Legal, s.r.o.
- Advokátska kancelária JUDr. Zoltán Sťahula, s.r.o.
Zhrnutie: GARANT PARTNER legal s. r. o.
Prehľad
GARANT PARTNER legal s. r. o. (IČO 36856380) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: právne činnosti (SK NACE 6910). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 243 775 €, čo je o 55,1 % viac ako rok predtým (801 881 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 25,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 500 088 € (40,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 116 815 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 766 225 € a vlastné imanie 528 460 € (miera samofinancovania 69,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.