Advokátska kancelária JUDr. KRALOVENSKÝ, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 12 478 | 31 597 | 17 113 | 23 285 | 25 982 | 53 378 |
| Neobežný majetok spolu | 19 259 | 11 004 | 2 750 | 0 | 0 | 16 230 |
| Spolu majetok | 32 405 | 43 264 | 20 532 | 24 042 | 26 598 | 70 684 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 19 249 | 21 265 | 1 858 | 3 400 | 2 091 | 10 859 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 5 438 | 5 679 | 14 521 | 11 196 | 13 164 | 17 030 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 240 | 8 842 | -3 325 | 1 968 | 3 865 | 35 317 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 839 | 839 | 839 | 839 | 839 | 839 |
| Vlastné imanie spolu | 13 156 | 21 999 | 18 674 | 20 642 | 24 507 | 59 825 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 22 077 | 42 534 | 23 687 | 19 766 | 22 417 | 61 351 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 412 | 10 644 | -3 215 | 2 270 | 4 380 | 39 256 |
| EBITDA | 9 293 | 18 899 | 5 039 | 5 020 | 4 380 | 40 732 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 309 | 10 546 | -3 325 | 2 141 | 4 303 | 39 179 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 240 | 8 842 | -3 325 | 1 968 | 3 865 | 35 317 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 8 881 | 8 255 | 8 254 | 2 750 | 0 | 1 476 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Advokátska kancelária JUDr. KRALOVENSKÝ, s.r.o.
Prehľad
Advokátska kancelária JUDr. KRALOVENSKÝ, s.r.o. (IČO 36857483) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Ružomberok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: právne činnosti (SK NACE 6910).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 61 351 €, čo je o 174 % viac ako rok predtým (22 417 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 22,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 35 317 € (57,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 70 684 € a vlastné imanie 59 825 € (miera samofinancovania 84,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.