Štít, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 89 550 | 83 246 | 75 257 | 257 329 | 154 602 | 36 299 |
| Neobežný majetok spolu | 30 167 | 42 443 | 34 374 | 27 917 | 18 465 | 18 465 |
| Spolu majetok | 119 804 | 126 327 | 110 556 | 285 736 | 174 168 | 55 865 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 117 627 | 124 094 | 107 854 | 274 029 | 157 608 | 148 706 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -55 879 | -55 768 | -55 716 | -55 269 | -46 715 | -41 863 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 116 | 55 | 469 | 9 004 | 4 852 | -109 401 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 51 301 | 51 307 | 51 310 | 51 333 | 51 784 | 51 784 |
| Vlastné imanie spolu | 2 177 | 2 233 | 2 702 | 11 707 | 16 560 | -92 841 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 455 767 | 342 263 | 321 392 | 456 548 | 648 735 | 114 415 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 353 | 1 070 | 1 209 | 12 194 | 7 323 | -107 637 |
| EBITDA | 6 159 | 9 785 | 13 902 | 24 135 | 16 773 | -107 637 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 520 | 150 | 663 | 11 670 | 6 550 | -108 441 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 116 | 55 | 469 | 9 004 | 4 852 | -109 401 |
| Osobné náklady | 79 065 | 76 363 | 84 787 | 76 601 | 97 847 | 33 249 |
| Odpisy | 4 806 | 8 715 | 12 693 | 11 941 | 9 450 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
- 2020 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2020 Úč POD · 12 str.
- 2020 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Štít, s.r.o.
Prehľad
Štít, s.r.o. (IČO 36860395) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pátracie a súkromné bezpečnostné služby (SK NACE 8001).
Osoby
Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 114 415 €, čo je o 82,4 % menej ako rok predtým (648 735 €). Od roku 2019 do roku 2024 tržby klesali v priemere o 24,2 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2019–2024). Rok 2024 skončil stratou 109 401 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2024 boli 33 249 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2024 záporné (-92 841 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.