Agrodružstvo TurňaAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Vlastné imanie sa znížilo o 3 000 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 2 138 652 | 2 560 678 | 2 919 495 | 2 592 884 | 3 092 179 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 33 152 | 123 301 | 130 987 | 2 624 | 10 651 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -593 909 | -422 122 | -298 821 | -165 109 | -162 486 |
| Spolu majetok | 5 182 128 | 6 202 710 | 6 281 785 | 6 492 261 | 6 752 307 |
| Záväzky spolu | 1 569 569 | 2 343 194 | 2 304 274 | 2 522 394 | 2 279 124 |
| Vlastné imanie spolu | 3 427 242 | 3 687 420 | 3 818 407 | 3 823 756 | 3 831 406 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: Agrodružstvo Turňa
Prehľad
Agrodružstvo Turňa (IČO 36861421) je družstvo. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 17 rokov. Sídlo podľa registra: Turňa nad Bodvou. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: chov dojníc (SK NACE 0141). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Základné imanie je 24 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 092 179 €, čo je o 19,3 % viac ako rok predtým (2 592 884 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 16,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 651 € (0,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 106 127 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 6 752 307 € a vlastné imanie 3 831 406 € (miera samofinancovania 56,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.