Emineo Partners - financial services s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 292 180 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 479 193 | 405 314 | 507 676 | 589 224 | 809 468 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 104 872 | 84 350 | 94 241 | 197 939 | 116 301 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 125 442 | 0 | 0 | 94 241 | 0 |
| Spolu majetok | 413 104 | 131 553 | 216 401 | 486 147 | 474 710 |
| Záväzky spolu | 177 205 | 41 618 | 116 575 | 184 318 | 348 008 |
| Vlastné imanie spolu | 235 899 | 89 935 | 99 826 | 297 765 | 121 886 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 230 314 | 84 350 | 0 | 292 180 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Emineo Partners - financial services s. r. o.
Prehľad
Emineo Partners - financial services s. r. o. (IČO 36865524) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2009 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 809 468 €, čo je o 37,4 % viac ako rok predtým (589 224 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 18,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 116 301 € (14,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 132 489 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 474 710 € a vlastné imanie 121 886 € (miera samofinancovania 25,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.