Advokátska kancelária MHS Legal, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 7 184 €.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 151 008 | 150 649 | 187 422 | 271 967 | 566 122 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -10 425 | -2 864 | 544 | 9 002 | 9 704 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -55 924 | -66 349 | -69 235 | -68 691 | -66 873 |
| Spolu majetok | 121 362 | 117 426 | 139 571 | 269 745 | 170 116 |
| Záväzky spolu | 128 211 | 127 139 | 148 762 | 269 934 | 167 785 |
| Vlastné imanie spolu | -6 849 | -9 713 | -9 191 | -189 | 2 331 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 184 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Advokátska kancelária MHS Legal, s. r. o.
Prehľad
Advokátska kancelária MHS Legal, s. r. o. (IČO 36866687) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: právne činnosti (SK NACE 6910). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 566 122 €, čo je o 108 % viac ako rok predtým (271 967 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 28,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 704 € (1,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 126 088 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 170 116 € a vlastné imanie 2 331 € (miera samofinancovania 1,4 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.