BALMAR spol. s r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 16 420 | 15 928 | 11 848 | 15 833 | 15 652 | 12 095 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 9 666 | 6 969 | 4 271 | 1 574 |
| Spolu majetok | 16 420 | 15 928 | 21 514 | 22 802 | 19 923 | 13 669 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 5 594 | 4 754 | 9 348 | 10 095 | 6 905 | 4 863 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 692 | 3 992 | 4 323 | 5 265 | 5 778 | 6 075 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 316 | 348 | 992 | 541 | 312 | -4 212 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 179 | 195 | 212 | 262 | 289 | 304 |
| Vlastné imanie spolu | 10 826 | 11 174 | 12 166 | 12 707 | 13 018 | 8 806 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 21 700 | 20 150 | 23 700 | 20 650 | 7 750 | 1 550 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 993 | 1 197 | 2 191 | 2 030 | 1 416 | -3 158 |
| EBITDA | 993 | 1 197 | 3 315 | 4 728 | 4 114 | -460 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 414 | 436 | 1 189 | 700 | 388 | -3 872 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 316 | 348 | 992 | 541 | 312 | -4 212 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 1 124 | 2 698 | 2 698 | 2 698 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BALMAR spol. s r. o.
Prehľad
BALMAR spol. s r. o. (IČO 43768750) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Dunajská Lužná. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 1 550 €, čo je o 80,0 % menej ako rok predtým (7 750 €). Od roku 2019 do roku 2024 tržby klesali v priemere o 41,0 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2019–2024). Rok 2024 skončil stratou 4 212 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 13 669 € a vlastné imanie 8 806 € (miera samofinancovania 64,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.