ENGINEERING LAND, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 214 448 | 197 007 | 196 982 | 196 817 | 87 090 | 2 734 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 108 081 | 241 518 |
| Spolu majetok | 214 448 | 197 007 | 196 982 | 196 817 | 195 171 | 244 252 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 193 784 | 178 094 | 178 152 | 178 152 | 178 175 | 228 358 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 39 758 | 15 063 | 13 314 | 13 228 | 13 063 | 11 416 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -24 694 | -1 750 | -84 | -163 | -1 667 | -1 122 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 |
| Vlastné imanie spolu | 20 664 | 18 913 | 18 830 | 18 665 | 16 996 | 15 894 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -24 579 | -1 661 | 0 | -75 | -1 053 | -978 |
| EBITDA | -24 579 | -1 661 | 0 | -75 | -1 053 | -978 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -24 667 | -1 750 | -84 | -163 | -1 307 | -1 122 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -24 694 | -1 750 | -84 | -163 | -1 667 | -1 122 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ENGINEERING LAND, s.r.o.
Prehľad
ENGINEERING LAND, s.r.o. (IČO 43775039) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Šaľa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 1 122 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 244 252 € a vlastné imanie 15 894 € (miera samofinancovania 6,5 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.