SLUŽBY MODRA, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 113 814 | 1 326 827 | 1 202 577 | 1 297 207 | 1 262 543 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 19 717 | -53 259 | -37 025 | 36 733 | 47 219 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -33 295 | -13 578 | -66 837 | -103 861 | -67 128 |
| Spolu majetok | 1 441 240 | 1 371 107 | 1 700 510 | 1 649 326 | 1 640 289 |
| Záväzky spolu | 548 356 | 468 991 | 743 563 | 638 857 | 503 878 |
| Vlastné imanie spolu | 718 097 | 664 838 | 627 813 | 664 547 | 711 766 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: SLUŽBY MODRA, s. r. o.
Prehľad
SLUŽBY MODRA, s. r. o. (IČO 43805426) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Modra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 731 011 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 262 543 €, čo je o 2,7 % menej ako rok predtým (1 297 207 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 47 219 € (3,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 251 094 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 640 289 € a vlastné imanie 711 766 € (miera samofinancovania 43,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.