PILLAR TRANS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 777 070 | 1 026 004 | 987 278 | 1 087 144 | 1 168 867 | 1 155 666 |
| Neobežný majetok spolu | 385 405 | 619 505 | 595 925 | 561 729 | 387 821 | 516 281 |
| Spolu majetok | 1 172 151 | 1 654 900 | 1 594 237 | 1 660 238 | 1 568 023 | 1 683 401 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 764 481 | 1 059 510 | 822 105 | 723 760 | 611 539 | 595 491 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 135 938 | 305 429 | 488 450 | 664 829 | 829 176 | 849 192 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 164 363 | 182 659 | 176 380 | 164 347 | 20 006 | 131 415 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 100 569 | 100 663 | 100 663 | 100 663 | 100 663 | 100 664 |
| Vlastné imanie spolu | 407 509 | 595 390 | 772 132 | 936 478 | 956 484 | 1 087 910 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 138 847 | 2 467 685 | 2 851 390 | 2 704 253 | 2 352 394 | 2 214 427 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 222 734 | 247 399 | 242 068 | 219 719 | 47 507 | 181 416 |
| EBITDA | 461 832 | 496 954 | 494 730 | 492 399 | 311 552 | 413 603 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 212 413 | 236 639 | 228 447 | 200 346 | 30 454 | 169 295 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 164 363 | 182 659 | 176 380 | 164 347 | 20 006 | 131 415 |
| Osobné náklady | 306 174 | 356 053 | 419 694 | 432 610 | 397 310 | 364 998 |
| Odpisy | 239 098 | 249 555 | 252 662 | 272 680 | 264 045 | 232 187 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PILLAR TRANS, s.r.o.
Prehľad
PILLAR TRANS, s.r.o. (IČO 43806619) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Bardejov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 214 427 €, čo je o 5,9 % menej ako rok predtým (2 352 394 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 0,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 131 415 € (5,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 364 998 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 683 401 € a vlastné imanie 1 087 910 € (miera samofinancovania 64,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.