KUK-DENT, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 49 333 | 51 798 | 18 262 | 2 027 | 2 954 | 9 028 |
| Neobežný majetok spolu | 12 411 | 22 688 | 91 643 | 107 815 | 112 143 | 104 328 |
| Spolu majetok | 61 744 | 74 486 | 109 905 | 109 842 | 115 097 | 113 356 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 6 233 | 7 877 | 36 842 | 35 225 | 35 887 | 32 589 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 43 545 | 48 209 | 59 306 | 65 761 | 67 315 | 71 907 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 663 | 11 097 | 6 454 | 1 553 | 4 592 | 1 557 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 55 511 | 66 609 | 73 063 | 74 617 | 79 210 | 80 767 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 82 136 | 100 626 | 103 526 | 114 829 | 107 680 | 112 690 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 849 | 14 429 | 9 051 | 2 177 | 6 017 | 2 652 |
| EBITDA | 7 761 | 14 917 | 15 573 | 12 735 | 20 732 | 20 788 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 5 678 | 14 286 | 8 557 | 2 035 | 5 829 | 2 517 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 663 | 11 097 | 6 454 | 1 553 | 4 592 | 1 557 |
| Osobné náklady | 27 377 | 31 791 | 32 835 | 35 958 | 38 491 | 40 172 |
| Odpisy | 1 912 | 488 | 6 522 | 10 558 | 14 715 | 18 136 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KUK-DENT, spol. s r.o.
Prehľad
KUK-DENT, spol. s r.o. (IČO 43810471) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Trnava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti zubnej lekárskej praxe (SK NACE 8623). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 112 690 €, čo je o 4,7 % viac ako rok predtým (107 680 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 557 € (1,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 40 172 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 113 356 € a vlastné imanie 80 767 € (miera samofinancovania 71,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.