LOMAX INVEST, s. r. o.Aktívna

IČO 43832555Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2007Čadca

Finančný prehľad

266 711 €-19,8%
Tržby 2025
+11,6%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.400 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 114 166 € (36 % z rozdeliteľného zisku).

História
2025114 166 €
20240 €
20230 €
20220 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu76 744119 201119 019157 204194 537134 874
Neobežný majetok spolu103 925111 808139 093130 511135 456126 129
Spolu majetok182 436232 889260 201288 692331 254262 334
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu70 51161 35232 01710 9845 0494 270
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov80 372102 786162 398219 045268 569202 900
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)22 41459 61256 64749 52448 49746 025
Fondy a ostatné vlastné imanie2 5002 5002 5002 5002 5002 500
Vlastné imanie spolu111 925171 537228 184277 708326 205258 064
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)154 111297 636324 355282 415332 764266 711
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti35 89381 68975 89565 82662 94459 946
EBITDA40 20385 76184 34574 40873 74972 688
Výsledok hospodárenia pred zdanením28 51176 04671 70462 69261 39258 260
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie22 41459 61256 64749 52448 49746 025
Osobné náklady22 02323 20625 09727 56839 23428 902
Odpisy4 3104 0728 4508 58210 80512 742
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0000114 166

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok14

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaká adresa

Zhrnutie: LOMAX INVEST, s. r. o.

Prehľad

LOMAX INVEST, s. r. o. (IČO 43832555) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Čadca. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: recyklácia materiálov (SK NACE 3821). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 266 711 €, čo je o 19,8 % menej ako rok predtým (332 764 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 46 025 € (17,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 28 902 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 262 334 € a vlastné imanie 258 064 € (miera samofinancovania 98,4 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

LOMAX INVEST, s. r. o. – IČO 43832555 — icoprofil.sk