BOROVIDEO, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 3 022 € (11 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 63 234 | 37 820 | 42 153 | 31 190 | 35 146 | 37 887 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 12 187 | 8 437 | 4 687 | 937 | 0 |
| Spolu majetok | 63 234 | 50 007 | 50 590 | 35 877 | 36 083 | 37 887 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 682 | 2 062 | 2 068 | 2 302 | 1 818 | 1 540 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 48 933 | 42 749 | 40 642 | 23 826 | 26 272 | 23 940 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 316 | -2 107 | 577 | 2 446 | 690 | 5 104 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 60 552 | 47 945 | 48 522 | 33 575 | 34 265 | 36 347 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 28 514 | 21 705 | 24 749 | 25 148 | 16 950 | 15 826 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 232 | -1 579 | 984 | 3 132 | 1 156 | 5 837 |
| EBITDA | 5 372 | 1 233 | 4 734 | 6 882 | 4 906 | 6 774 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 4 951 | -1 676 | 892 | 3 032 | 1 030 | 5 731 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 316 | -2 107 | 577 | 2 446 | 690 | 5 104 |
| Osobné náklady | 1 416 | 2 217 | 2 419 | 2 419 | 2 419 | 3 228 |
| Odpisy | 1 140 | 2 812 | 3 750 | 3 750 | 3 750 | 937 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 10 500 | 0 | 17 393 | 0 | 3 022 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BOROVIDEO, s. r. o.
Prehľad
BOROVIDEO, s. r. o. (IČO 43842488) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Marianka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5912).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 15 826 €, čo je o 6,6 % menej ako rok predtým (16 950 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 11,1 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 104 € (32,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 228 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 37 887 € a vlastné imanie 36 347 € (miera samofinancovania 95,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.