SEPStav, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 150 000 € (31 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 2 021 554 | 1 588 205 | 1 255 592 | 1 290 812 | 2 504 199 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 183 179 | 206 121 | 134 492 | 84 694 | 75 194 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 150 489 | 183 667 | 294 789 | 399 281 | 333 975 |
| Spolu majetok | 688 492 | 738 691 | 733 427 | 766 570 | 891 812 |
| Záväzky spolu | 344 520 | 341 599 | 296 842 | 275 291 | 475 339 |
| Vlastné imanie spolu | 340 972 | 397 092 | 436 585 | 491 279 | 416 473 |
| Vypočítané dividendy | 100 000 | 150 001 | 94 999 | 30 000 | 150 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: SEPStav, s.r.o.
Prehľad
SEPStav, s.r.o. (IČO 43851321) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 504 199 €, čo je o 94,0 % viac ako rok predtým (1 290 812 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 23,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 75 194 € (3,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 126 854 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 891 812 € a vlastné imanie 416 473 € (miera samofinancovania 46,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.