AESYS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 209 070 | 156 689 | 164 351 | 215 883 | 216 521 | 210 077 |
| Neobežný majetok spolu | 54 025 | 81 278 | 50 915 | 27 012 | 54 476 | 48 536 |
| Spolu majetok | 266 644 | 241 047 | 216 505 | 244 126 | 272 541 | 261 352 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 193 779 | 167 525 | 162 748 | 187 444 | 208 459 | 179 881 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 63 862 | 65 360 | 66 016 | 46 251 | 49 176 | 56 576 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 498 | 657 | -19 765 | 2 925 | 7 400 | 17 389 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 865 | 865 | 866 | 866 | 866 | 866 |
| Vlastné imanie spolu | 72 865 | 73 522 | 53 757 | 56 682 | 64 082 | 81 471 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 229 052 | 277 014 | 287 809 | 317 808 | 395 408 | 407 445 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 317 | 1 721 | -18 734 | 5 277 | 10 986 | 25 490 |
| EBITDA | 26 578 | 31 176 | 11 645 | 28 178 | 33 537 | 48 784 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 948 | 837 | -19 765 | 4 536 | 9 932 | 23 620 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 498 | 657 | -19 765 | 2 925 | 7 400 | 17 389 |
| Osobné náklady | 44 116 | 40 296 | 54 203 | 69 037 | 86 619 | 59 213 |
| Odpisy | 24 261 | 29 455 | 30 379 | 22 901 | 22 551 | 23 294 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AESYS s.r.o.
Prehľad
AESYS s.r.o. (IČO 43853021) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Nový Život. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: elektrická inštalácia (SK NACE 4321). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 407 445 €, čo je o 3,0 % viac ako rok predtým (395 408 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 17 389 € (4,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 59 213 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 261 352 € a vlastné imanie 81 471 € (miera samofinancovania 31,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.