Enovis Slovakia s. r. o.Aktívna

IČO 43872751Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2008Banská Bystrica

Finančný prehľad

13 592 520 €+56,9%
Tržby 2025
+30,5%
Priemerný ročný rast 2020–2025
05 mil.10 mil.15 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 mil.20 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
20212022202320242025
Tržby (čistý obrat)3 270 0565 630 38808 664 26513 592 520
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie220 169313 108188 628173 34171 448
Výsledok hospodárenia minulých rokov5 830 3486 050 5206 363 6246 552 2546 838 793
Spolu majetok8 731 2828 704 07511 463 23513 456 28916 103 958
Záväzky spolu2 657 3372 294 9254 844 6215 034 8287 492 223
Vlastné imanie spolu6 057 8206 370 9316 559 5558 332 8988 517 544
Vypočítané dividendy00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok15

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Enovis Slovakia s. r. o.

Prehľad

Enovis Slovakia s. r. o. (IČO 43872751) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom (SK NACE 4646). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 13 592 520 €, čo je o 56,9 % viac ako rok predtým (8 664 265 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 30,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 71 448 € (0,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 813 221 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 16 103 958 € a vlastné imanie 8 517 544 € (miera samofinancovania 52,9 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Enovis Slovakia s. r. o. – IČO 43872751 — icoprofil.sk