CRvision s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 42 846 € (48 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 105 321 | 109 590 | 133 190 | 105 576 | 163 081 | 50 969 |
| Neobežný majetok spolu | 31 460 | 62 507 | 54 875 | 37 082 | 70 715 | 113 953 |
| Spolu majetok | 137 797 | 173 762 | 188 841 | 143 485 | 234 979 | 164 922 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 68 903 | 100 814 | 92 759 | 48 848 | 139 024 | 103 013 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 62 261 | 61 592 | 65 644 | 71 676 | 83 863 | 45 806 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -670 | 4 053 | 23 135 | 15 658 | 4 789 | 8 800 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 68 894 | 72 948 | 96 082 | 94 637 | 95 955 | 61 909 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 503 542 | 565 765 | 704 881 | 653 679 | 724 507 | 842 751 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 680 | 8 045 | 28 589 | 21 307 | 11 881 | 15 662 |
| EBITDA | 27 888 | 40 933 | 47 912 | 39 100 | 42 880 | 53 065 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -254 | 6 393 | 26 486 | 20 284 | 8 629 | 12 640 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -670 | 4 053 | 23 135 | 15 658 | 4 789 | 8 800 |
| Osobné náklady | 90 376 | 94 983 | 99 816 | 114 286 | 127 250 | 143 153 |
| Odpisy | 26 208 | 32 888 | 19 323 | 17 793 | 30 999 | 37 403 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 17 103 | 3 471 | 42 846 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: CRvision s.r.o.
Prehľad
CRvision s.r.o. (IČO 43885543) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Humenné. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 842 751 €, čo je o 16,3 % viac ako rok predtým (724 507 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 800 € (1,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 143 153 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 164 922 € a vlastné imanie 61 909 € (miera samofinancovania 37,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.