EUROtoner, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 247 799 | 299 205 | 295 328 | 351 910 | 383 218 | 382 106 |
| Neobežný majetok spolu | 20 077 | 63 161 | 53 448 | 42 175 | 30 902 | 19 850 |
| Spolu majetok | 267 876 | 362 366 | 348 776 | 394 085 | 414 120 | 401 956 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 243 241 | 335 307 | 346 368 | 381 174 | 445 432 | 407 853 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 22 173 | 4 129 | 6 553 | -18 098 | -18 098 | -50 858 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -18 044 | 2 424 | -24 651 | 10 503 | -4 149 | 24 455 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 13 867 | 13 867 | 13 867 | 13 867 | -15 704 | 13 867 |
| Vlastné imanie spolu | 24 635 | 27 059 | 2 408 | 12 911 | -31 312 | -5 897 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 304 997 | 300 713 | 264 673 | 243 583 | 198 984 | 199 011 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -9 444 | 11 636 | -13 733 | 21 050 | 3 377 | 34 538 |
| EBITDA | 4 980 | 18 403 | -2 541 | 32 323 | 14 650 | 45 591 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -18 044 | 4 059 | -24 651 | 10 503 | -3 189 | 31 029 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -18 044 | 2 424 | -24 651 | 10 503 | -4 149 | 24 455 |
| Osobné náklady | 61 417 | 55 782 | 61 984 | 90 198 | 44 032 | 23 796 |
| Odpisy | 14 424 | 6 767 | 11 192 | 11 273 | 11 273 | 11 053 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 10 503 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: EUROtoner, s.r.o.
Prehľad
EUROtoner, s.r.o. (IČO 43892655) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT (SK NACE 4650). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 199 011 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 8,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 24 455 € (12,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 23 796 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-5 897 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.