MK-FIN, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 36 140 | 36 416 | 36 693 | 36 949 | 37 225 | 37 161 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 36 140 | 36 416 | 36 693 | 36 949 | 37 225 | 37 170 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 65 | 65 | 65 | 65 | 405 | 405 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 28 854 | 28 290 | 28 567 | 28 843 | 29 099 | 29 035 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -564 | 276 | 276 | 256 | -64 | -55 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 146 | 1 146 | 1 146 | 1 146 | 1 146 | 1 146 |
| Vlastné imanie spolu | 36 075 | 36 351 | 36 628 | 36 884 | 36 820 | 36 765 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -840 | 0 | 0 | -20 | 0 | 0 |
| EBITDA | -840 | 0 | 0 | -20 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -564 | 276 | 276 | 256 | 276 | 285 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -564 | 276 | 276 | 256 | -64 | -55 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MK-FIN, s. r. o.
Prehľad
MK-FIN, s. r. o. (IČO 43942351) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 55 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 37 170 € a vlastné imanie 36 765 € (miera samofinancovania 98,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.