Expresta s.r.o.Aktívna

IČO 43954782Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2008Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves

Finančný prehľad

6 687 011 €+22,7%
Tržby 2025
+37,6%
Priemerný ročný rast 2020–2025
02 mil.4 mil.6 mil.8 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
02 mil.4 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
20212022202320242025
Tržby (čistý obrat)2 371 8623 461 8194 316 3565 451 9916 687 011
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie83 4872 750151 48499 379-16 205
Výsledok hospodárenia minulých rokov28 108111 594114 354265 838365 217
Spolu majetok822 2851 331 9641 640 8113 043 5143 352 742
Záväzky spolu689 7311 196 6611 354 0142 657 3382 982 771
Vlastné imanie spolu132 554135 303286 797386 176369 971
Vypočítané dividendy00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Expresta s.r.o.

Prehľad

Expresta s.r.o. (IČO 43954782) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové programovanie (SK NACE 6210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 13 280 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 6 687 011 €, čo je o 22,7 % viac ako rok predtým (5 451 991 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 37,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 16 205 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 628 768 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 352 742 € a vlastné imanie 369 971 € (miera samofinancovania 11,0 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Expresta s.r.o. – IČO 43954782 — icoprofil.sk