BFS consulting s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 70 177 | 190 500 | 50 900 | 84 430 | 345 144 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 088 | -40 358 | -16 483 | 13 076 | 13 479 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 141 259 | 145 347 | 104 990 | 88 507 | 101 582 |
| Spolu majetok | 533 645 | 426 558 | 431 620 | 456 641 | 248 865 |
| Záväzky spolu | 380 994 | 314 265 | 335 809 | 347 754 | 126 500 |
| Vlastné imanie spolu | 152 651 | 112 293 | 95 811 | 108 887 | 122 365 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BFS consulting s. r. o.
Prehľad
BFS consulting s. r. o. (IČO 43991955) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 345 144 €, čo je o 309 % viac ako rok predtým (84 430 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 26,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 13 479 € (3,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 24 506 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 248 865 € a vlastné imanie 122 365 € (miera samofinancovania 49,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.