Ateliér Domova spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 64 951 | 39 554 | 42 701 | 43 717 | 46 827 | 55 649 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 64 951 | 39 554 | 42 701 | 43 717 | 46 827 | 55 649 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 6 011 | 7 152 | 9 386 | 10 009 | 11 688 | 20 665 |
| Základné imanie | 9 960 | 9 960 | 9 960 | 9 960 | 9 960 | 9 960 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -152 589 | -151 021 | -147 558 | -146 646 | -146 252 | -144 821 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 569 | 3 463 | 913 | 394 | 1 431 | -155 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 200 000 | 170 000 | 170 000 | 170 000 | 170 000 | 170 000 |
| Vlastné imanie spolu | 58 940 | 32 402 | 33 315 | 33 708 | 35 139 | 34 984 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 76 947 | 67 111 | 66 548 | 30 725 | 37 193 | 27 136 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 755 | 4 657 | 1 405 | 668 | 1 991 | 422 |
| EBITDA | 1 755 | 4 657 | 1 405 | 668 | 1 991 | 422 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 569 | 4 384 | 1 155 | 463 | 1 771 | 185 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 569 | 3 463 | 913 | 394 | 1 431 | -155 |
| Osobné náklady | 6 623 | 7 001 | 13 061 | 7 457 | 6 774 | 9 555 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Ateliér Domova spol. s r.o.
Prehľad
Ateliér Domova spol. s r.o. (IČO 43993842) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 9 960 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 27 136 €, čo je o 27,0 % menej ako rok predtým (37 193 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 18,8 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 155 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 9 555 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 55 649 € a vlastné imanie 34 984 € (miera samofinancovania 62,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.