Food for Taste s.r.o.Aktívna

IČO 43994024Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2008Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Finančný prehľad

3 161 095 €+30,2%
Tržby 2025
+504,4%
Priemerný ročný rast 2020–2025
01 mil.2 mil.3 mil.4 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 30 000 € (12 % z rozdeliteľného zisku).

História
202530 000 €
202430 001 €
20230 €
20220 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.600 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu13 04527 268100 785244 470458 685458 668
Neobežný majetok spolu0000023 990
Spolu majetok13 04527 268100 785244 470458 685482 658
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu10 69129 37973 313151 564202 626114 044
Základné imanie6 0006 0006 0006 0006 0006 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-1 526-3 890-8 35620 87256 305219 459
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-2 364-4 46529 58365 434193 154142 555
Fondy a ostatné vlastné imanie244244245600600600
Vlastné imanie spolu2 354-2 11127 47292 906256 059368 614
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)39261 893374 5161 143 8912 427 3163 161 095
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-2 291-4 33435 59684 841253 249189 345
EBITDA-2 291-4 33435 59684 841253 249189 855
Výsledok hospodárenia pred zdanením-2 364-4 46535 42382 894244 714181 018
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-2 364-4 46529 58365 434193 154142 555
Osobné náklady002 439000
Odpisy00000510
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00030 00130 000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Food for Taste s.r.o.

Prehľad

Food for Taste s.r.o. (IČO 43994024) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: obrábanie kovov (SK NACE 2553).

Osoby

Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 3 161 095 €, čo je o 30,2 % viac ako rok predtým (2 427 316 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 504 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 142 555 € (4,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 482 658 € a vlastné imanie 368 614 € (miera samofinancovania 76,4 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Food for Taste s.r.o. – IČO 43994024 — icoprofil.sk