M.V. Nábytok s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 113 994 | 146 836 | 164 816 | 171 655 | 171 881 | 177 141 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 113 994 | 146 836 | 164 816 | 171 655 | 171 881 | 177 141 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 85 861 | 113 948 | 118 305 | 119 483 | 107 159 | 109 824 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -51 786 | -51 563 | -46 809 | -33 185 | -27 524 | -14 974 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 223 | 4 755 | 13 624 | 5 661 | 12 550 | 2 595 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 73 057 | 73 057 | 73 057 | 73 057 | 73 057 | 73 057 |
| Vlastné imanie spolu | 28 133 | 32 888 | 46 511 | 52 172 | 64 722 | 67 317 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 102 247 | 97 300 | 133 850 | 137 436 | 152 038 | 94 347 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 824 | 6 714 | 17 627 | 7 722 | 16 262 | 3 919 |
| EBITDA | 1 824 | 6 714 | 17 627 | 7 722 | 16 262 | 3 919 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 297 | 6 098 | 17 245 | 7 233 | 15 887 | 3 555 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 223 | 4 755 | 13 624 | 5 661 | 12 550 | 2 595 |
| Osobné náklady | 9 145 | 280 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: M.V. Nábytok s.r.o.
Prehľad
M.V. Nábytok s.r.o. (IČO 44030053) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Spišská Nová Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami (SK NACE 4755).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 94 347 €, čo je o 37,9 % menej ako rok predtým (152 038 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,6 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 595 € (2,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 177 141 € a vlastné imanie 67 317 € (miera samofinancovania 38,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.