ENERG, spol. s r.o.Aktívna

IČO 44031157Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2008Staré

Finančný prehľad

81 218 €-23,8%
Tržby 2025
-2,1%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
050 tis.100 tis.150 tis.200 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.60 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu29 03030 54448 33644 83748 32742 360
Neobežný majetok spolu2 6571 6291 6291 02900
Spolu majetok31 68732 17349 96545 86648 32742 360
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu15 54218 69844 73339 25748 55741 959
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov-4 2878 8426 172-2 071-694-7 533
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)13 129-2 670-8 2431 377-6 839631
Fondy a ostatné vlastné imanie664664664664664664
Vlastné imanie spolu16 14513 4755 2326 609-230401
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)90 436109 514176 877130 858106 57581 218
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti16 112-2 348-7 8522 152-5 2102 253
EBITDA17 141-1 319-7 8522 752-4 1812 253
Výsledok hospodárenia pred zdanením15 190-2 670-8 2431 651-5 8791 591
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie13 129-2 670-8 2431 377-6 839631
Osobné náklady20 01821 99823 45324 18926 67715 713
Odpisy1 0291 02906001 0290
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: ENERG, spol. s r.o.

Prehľad

ENERG, spol. s r.o. (IČO 44031157) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Staré. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 81 218 €, čo je o 23,8 % menej ako rok predtým (106 575 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,1 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 631 € (0,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 15 713 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 42 360 € a vlastné imanie 401 € (miera samofinancovania 0,9 %).

Na čo upozorniť

Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

ENERG, spol. s r.o. – IČO 44031157 — icoprofil.sk