AESTAS s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 670 323 € (27 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 2 019 695 | 2 519 126 | 2 795 715 | 3 112 540 | 2 993 207 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 321 607 | 458 891 | 475 948 | 911 952 | 793 125 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 775 297 | 1 096 904 | 1 555 795 | 1 605 162 | 1 846 791 |
| Spolu majetok | 1 387 229 | 2 054 271 | 2 469 905 | 2 813 742 | 2 803 388 |
| Záväzky spolu | 279 530 | 477 564 | 428 574 | 286 607 | 155 095 |
| Vlastné imanie spolu | 1 104 207 | 1 563 098 | 2 039 046 | 2 524 417 | 2 647 219 |
| Vypočítané dividendy | 420 951 | 0 | 0 | 426 581 | 670 323 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: AESTAS s. r. o.
Prehľad
AESTAS s. r. o. (IČO 44041021) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v pomocných obchodných činnostiach i. n. (SK NACE 8240). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 993 207 €, čo je o 3,8 % menej ako rok predtým (3 112 540 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 793 125 € (26,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 906 785 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 803 388 € a vlastné imanie 2 647 219 € (miera samofinancovania 94,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.