Property Solving, s. r. o.Aktívna

IČO 44047380Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2008Poprad

Finančný prehľad

215 000 €+4 305,7%
Tržby 2025
+2,2%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu9 4828 3038 793247 070251 08811 236
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok9 4828 3038 793247 070251 08811 236
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu21 8598 5146 999242 104239 28116 357
Základné imanie6 6406 6406 6406 6406 6406 640
Výsledok hospodárenia minulých rokov-9 759-19 692-7 515-5 510-2 3394 503
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-9 92212 1772 0053 1726 842-16 928
Fondy a ostatné vlastné imanie664664664664664664
Vlastné imanie spolu-12 377-2111 7944 96611 807-5 121
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)192 958120 1694 1661 6004 880215 000
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-9 91714 3802 0163 4297 775-15 968
EBITDA-9 91714 3802 0163 4297 775-15 968
Výsledok hospodárenia pred zdanením-9 92214 3802 0163 4297 775-15 968
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-9 92212 1772 0053 1726 842-16 928
Osobné náklady190 71092 2992 117000
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok15

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Property Solving, s. r. o.

Prehľad

Property Solving, s. r. o. (IČO 44047380) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Poprad. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 215 000 €, čo je o 4 306 % viac ako rok predtým (4 880 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 16 928 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov.

Na čo upozorniť

Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-5 121 €).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Property Solving, s. r. o. – IČO 44047380 — icoprofil.sk