CROWN LINK s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 20 729 | 18 426 | 19 743 | 13 779 | 10 734 | 17 319 |
| Neobežný majetok spolu | 164 787 | 140 740 | 120 912 | 113 017 | 87 087 | 83 451 |
| Spolu majetok | 185 516 | 159 166 | 140 655 | 126 796 | 97 821 | 100 770 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 170 725 | 141 750 | 124 613 | 115 193 | 87 968 | 89 693 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -101 327 | -125 721 | -149 224 | -170 598 | -195 037 | -236 787 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -24 394 | -23 503 | -21 374 | -24 439 | -41 750 | 1 224 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 133 872 | 160 000 | 180 000 | 200 000 | 240 000 | 240 000 |
| Vlastné imanie spolu | 14 791 | 17 416 | 16 042 | 11 603 | 9 853 | 11 077 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 19 455 | 14 500 | 18 484 | 19 638 | 17 322 | 19 489 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -23 563 | -22 516 | -20 543 | -23 468 | -40 274 | 2 759 |
| EBITDA | 485 | 1 532 | -715 | -606 | 6 426 | 6 396 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -24 394 | -23 503 | -21 374 | -24 439 | -41 410 | 1 564 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -24 394 | -23 503 | -21 374 | -24 439 | -41 750 | 1 224 |
| Osobné náklady | 528 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 24 048 | 24 048 | 19 828 | 22 862 | 46 700 | 3 637 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: CROWN LINK s. r. o.
Prehľad
CROWN LINK s. r. o. (IČO 44068417) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Bytča. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 19 489 €, čo je o 12,5 % viac ako rok predtým (17 322 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 224 € (6,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 100 770 € a vlastné imanie 11 077 € (miera samofinancovania 11,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.