D+D Kovex, s. r. o.Aktívna

IČO 44068786Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2008Plevník-Drienové

Finančný prehľad

171 845 €-18,2%
Tržby 2025
+2,8%
Priemerný ročný rast 2021–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.20212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
dividendy iné zníženie vlastného imania
20250 €
20240 €+40 101 € iné
2023 ~9 005 €
20220 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.300 tis.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu81 80279 04644 12543 60255 470
Neobežný majetok spolu169 595191 584172 242145 764231 841
Spolu majetok251 397270 630216 367189 366287 311
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu95 40799 79440 55239 303129 306
Základné imanie006 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov150 437155 56684 61598 599112 948
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)5 55315 27013 98414 3497 942
Fondy a ostatné vlastné imanie——70 57730 47630 476
Vlastné imanie spolu155 990170 836175 815150 063158 005
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)153 934182 409245 098210 018171 845
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti8 11920 82718 97019 18312 080
EBITDA35 50948 26048 23050 49739 115
Výsledok hospodárenia pred zdanením7 28219 96118 49618 98610 683
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie5 55315 27013 98414 3497 942
Osobné náklady21 65331 90024 47931 51930 835
Odpisy27 39027 43329 26031 31427 035
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—09 00500

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok6

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: D+D Kovex, s. r. o.

Prehľad

D+D Kovex, s. r. o. (IČO 44068786) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Plevník-Drienové. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: povrchová úprava kovov (SK NACE 2551). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 171 845 €, čo je o 18,2 % menej ako rok predtým (210 018 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 942 € (4,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 30 835 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 287 311 € a vlastné imanie 158 005 € (miera samofinancovania 55,0 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

D+D Kovex, s. r. o. – IČO 44068786 — icoprofil.sk