ZetConsult, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 100 640 | 74 800 | 96 469 | 43 201 | 24 218 | 71 131 |
| Neobežný majetok spolu | 3 983 | 2 822 | 1 496 | 752 | 222 | 3 348 |
| Spolu majetok | 104 623 | 77 622 | 97 965 | 43 953 | 24 440 | 74 479 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 11 416 | 8 251 | 10 020 | 8 121 | 13 263 | 14 689 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 37 149 | 37 149 | 62 067 | 3 148 | 3 148 | 3 873 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 48 754 | 24 918 | 18 574 | 25 380 | 725 | 48 613 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 93 207 | 69 371 | 87 945 | 35 832 | 11 177 | 59 790 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 85 750 | 53 350 | 55 402 | 68 967 | 36 148 | 91 233 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 58 051 | 32 247 | 24 293 | 33 218 | 1 422 | 54 820 |
| EBITDA | 67 729 | 35 745 | 25 619 | 33 749 | 1 953 | 55 187 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 57 781 | 32 022 | 24 103 | 32 700 | 1 262 | 54 735 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 48 754 | 24 918 | 18 574 | 25 380 | 725 | 48 613 |
| Osobné náklady | 4 738 | 7 718 | 16 028 | 17 754 | 19 989 | 16 115 |
| Odpisy | 9 678 | 3 498 | 1 326 | 531 | 531 | 367 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 48 754 | 0 | 77 493 | 25 380 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ZetConsult, s.r.o.
Prehľad
ZetConsult, s.r.o. (IČO 44072635) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Sereď. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 91 233 €, čo je o 152 % viac ako rok predtým (36 148 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 48 613 € (53,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 16 115 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 74 479 € a vlastné imanie 59 790 € (miera samofinancovania 80,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.