PRODATIK, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 129 948 € (26 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 200 909 | 327 915 | 349 483 | 287 691 | 326 655 | 341 349 |
| Neobežný majetok spolu | 22 686 | 103 923 | 207 137 | 282 050 | 281 835 | 321 996 |
| Spolu majetok | 223 595 | 431 838 | 556 620 | 569 741 | 608 490 | 663 345 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 28 246 | 134 601 | 104 328 | 107 172 | 96 563 | 171 691 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 161 302 | 188 045 | 289 935 | 311 443 | 428 825 | 374 676 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 26 744 | 101 889 | 155 054 | 143 823 | 75 799 | 109 675 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 195 349 | 297 237 | 452 292 | 462 569 | 511 927 | 491 654 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 230 934 | 410 690 | 509 101 | 702 309 | 815 335 | 1 266 778 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 35 948 | 130 820 | 200 927 | 188 694 | 101 682 | 145 910 |
| EBITDA | 46 963 | 141 647 | 214 469 | 210 119 | 130 882 | 181 598 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 34 872 | 129 817 | 197 679 | 184 264 | 98 171 | 142 140 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 26 744 | 101 889 | 155 054 | 143 823 | 75 799 | 109 675 |
| Osobné náklady | 21 474 | 40 420 | 62 379 | 109 847 | 161 098 | 204 480 |
| Odpisy | 11 015 | 10 827 | 13 542 | 21 425 | 29 200 | 35 688 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 133 546 | 26 441 | 129 948 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: PRODATIK, s. r. o.
Prehľad
PRODATIK, s. r. o. (IČO 44106556) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Plavnica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb (SK NACE 3250). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 266 778 €, čo je o 55,4 % viac ako rok predtým (815 335 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 40,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 109 675 € (8,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 204 480 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 663 345 € a vlastné imanie 491 654 € (miera samofinancovania 74,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.