Klerex, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 10 253 | 22 708 | 20 451 | 20 541 | 15 115 | 15 201 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 24 841 | 18 251 | 91 411 | 62 643 | 32 055 |
| Spolu majetok | 10 253 | 47 549 | 38 702 | 111 952 | 77 758 | 47 256 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 4 557 | 35 355 | 23 531 | 102 933 | 89 410 | 79 915 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -8 119 | -1 609 | 4 890 | 7 867 | 1 715 | -18 956 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 694 | 6 499 | 2 977 | -6 152 | -20 671 | -21 007 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 481 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 5 696 | 12 194 | 15 171 | 9 019 | -11 652 | -32 659 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 55 575 | 101 360 | 96 938 | 100 380 | 82 043 | 77 838 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 872 | 10 563 | 5 531 | -4 054 | -17 712 | -18 578 |
| EBITDA | 7 872 | 12 219 | 12 155 | 19 688 | 13 110 | 12 011 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 7 427 | 8 394 | 4 699 | -6 152 | -19 711 | -20 047 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 694 | 6 499 | 2 977 | -6 152 | -20 671 | -21 007 |
| Osobné náklady | 788 | 96 | 1 850 | 2 052 | 1 804 | 1 799 |
| Odpisy | 0 | 1 656 | 6 624 | 23 742 | 30 822 | 30 589 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Klerex, s.r.o.
Prehľad
Klerex, s.r.o. (IČO 44123612) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Králiky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s chemickými výrobkami (SK NACE 4685).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 77 838 €, čo je o 5,1 % menej ako rok predtým (82 043 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,0 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 21 007 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 799 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-32 659 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.