J. & K. ENERGY s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 44 807 | 61 497 | 45 748 | 62 162 | 81 702 | 82 215 |
| Neobežný majetok spolu | 4 230 | 1 558 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 49 037 | 63 055 | 45 748 | 62 162 | 81 702 | 82 215 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 9 097 | 9 792 | 1 784 | 2 345 | 4 425 | 880 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 19 793 | 32 637 | 45 960 | 36 661 | 52 514 | 69 974 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 12 844 | 13 323 | -9 299 | 15 853 | 17 460 | 4 058 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 39 940 | 53 263 | 43 964 | 59 817 | 77 277 | 81 335 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 43 041 | 64 336 | 0 | 30 017 | 34 380 | 8 520 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 15 367 | 16 939 | -9 278 | 17 078 | 20 547 | 4 577 |
| EBITDA | 18 040 | 19 612 | -9 278 | 17 078 | 20 547 | 4 577 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 15 328 | 16 881 | -9 299 | 17 075 | 20 545 | 4 512 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 12 844 | 13 323 | -9 299 | 15 853 | 17 460 | 4 058 |
| Osobné náklady | 2 845 | 3 046 | 1 702 | 3 556 | 3 578 | 1 026 |
| Odpisy | 2 673 | 2 673 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: J. & K. ENERGY s.r.o.
Prehľad
J. & K. ENERGY s.r.o. (IČO 44132662) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s odpadom a šrotom (SK NACE 4687).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 8 520 €, čo je o 75,2 % menej ako rok predtým (34 380 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 27,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 058 € (47,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 026 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 82 215 € a vlastné imanie 81 335 € (miera samofinancovania 98,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.