SVD go s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 78 394 | 96 306 | 100 289 | 108 746 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 78 394 | 96 306 | 100 289 | 108 746 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 5 294 | 3 608 | 1 266 | 1 586 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 45 040 | 63 424 | 82 042 | 88 367 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 19 352 | 19 598 | 6 325 | 8 137 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 2 069 | 3 037 | 4 017 | 4 017 |
| Vlastné imanie spolu | 73 100 | 92 698 | 99 023 | 107 160 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 24 599 | 23 144 | 7 530 | 9 864 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 24 599 | 23 144 | 7 530 | 9 657 |
| EBITDA | 24 599 | 23 144 | 7 530 | 9 657 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 24 496 | 23 056 | 7 441 | 9 573 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 19 352 | 19 598 | 6 325 | 8 137 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SVD go s. r. o.
Prehľad
SVD go s. r. o. (IČO 44142510) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2022 boli 9 864 €, čo je o 31,0 % viac ako rok predtým (7 530 €). Od roku 2019 do roku 2022 tržby klesali v priemere o 26,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2022 bol 8 137 € (82,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2022 mala spoločnosť aktíva 108 746 € a vlastné imanie 107 160 € (miera samofinancovania 98,5 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.