IMM Profit s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 66 695 | 75 003 | 90 569 | 70 900 | 110 728 | 134 469 |
| Neobežný majetok spolu | 18 392 | 12 586 | 18 164 | 72 033 | 76 832 | 10 133 |
| Spolu majetok | 85 087 | 87 589 | 108 733 | 142 933 | 187 560 | 144 602 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 59 831 | 56 261 | 65 972 | 107 805 | 149 794 | 116 356 |
| Základné imanie | 6 700 | 6 700 | 6 700 | 6 700 | 6 700 | 6 700 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 452 | 11 248 | 17 320 | 28 753 | 21 119 | 23 759 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 10 796 | 6 072 | 11 433 | -7 633 | 2 639 | -9 521 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 7 308 | 7 308 | 7 308 | 7 308 | 7 308 | 7 308 |
| Vlastné imanie spolu | 25 256 | 31 328 | 42 761 | 35 128 | 37 766 | 28 246 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 242 915 | 218 520 | 251 525 | 244 775 | 193 307 | 161 379 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 16 759 | 11 404 | 18 843 | -1 684 | 5 192 | -1 461 |
| EBITDA | 21 349 | 17 361 | 28 229 | 7 512 | 13 806 | -1 461 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 12 608 | 8 133 | 15 559 | -7 633 | 4 286 | -8 561 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 10 796 | 6 072 | 11 433 | -7 633 | 2 639 | -9 521 |
| Osobné náklady | 17 687 | 20 203 | 27 046 | 25 292 | 20 574 | 12 601 |
| Odpisy | 4 590 | 5 957 | 9 386 | 9 196 | 8 614 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: IMM Profit s.r.o.
Prehľad
IMM Profit s.r.o. (IČO 44151705) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Martin Priekopa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s kobercami, rohožami, podlahovými alebo nástennými krytinami (SK NACE 4753). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 700 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 161 379 €, čo je o 16,5 % menej ako rok predtým (193 307 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 7,9 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 9 521 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 12 601 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 144 602 € a vlastné imanie 28 246 € (miera samofinancovania 19,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.