PT GROUP, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 56 381 | 31 818 | 29 264 | 7 979 | 10 648 | 7 419 |
| Neobežný majetok spolu | 241 244 | 219 019 | 196 794 | 176 543 | 158 403 | 140 366 |
| Spolu majetok | 301 108 | 254 652 | 228 724 | 187 219 | 169 051 | 147 785 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 59 021 | 43 602 | 27 993 | 30 642 | 28 020 | 39 720 |
| Základné imanie | 49 791 | 49 791 | 49 791 | 49 791 | 49 791 | 49 791 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 226 720 | 187 317 | 156 279 | 144 988 | 101 775 | 86 259 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -39 404 | -31 038 | -11 291 | -43 213 | -15 515 | -32 965 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 4 980 | 4 980 | 4 980 | 4 980 | 4 980 | 4 980 |
| Vlastné imanie spolu | 242 087 | 211 050 | 199 759 | 156 546 | 141 031 | 108 065 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 58 599 | 57 905 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -39 255 | -30 894 | -11 159 | -43 096 | -14 232 | -31 833 |
| EBITDA | 7 512 | -8 669 | 11 066 | -22 845 | 3 910 | -13 797 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -39 404 | -31 038 | -11 291 | -43 213 | -14 555 | -32 005 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -39 404 | -31 038 | -11 291 | -43 213 | -15 515 | -32 965 |
| Osobné náklady | 49 138 | 50 470 | 33 531 | 35 089 | 19 721 | 20 619 |
| Odpisy | 46 767 | 22 225 | 22 225 | 20 251 | 18 142 | 18 036 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PT GROUP, s.r.o.
Prehľad
PT GROUP, s.r.o. (IČO 44155727) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 49 791 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 57 905 €, čo je o 1,2 % menej ako rok predtým (58 599 €). Rok 2025 skončil stratou 32 965 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 20 619 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 147 785 € a vlastné imanie 108 065 € (miera samofinancovania 73,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.