M1, a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 504 230 | 1 700 736 | 1 968 881 | 2 115 705 | 2 330 917 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 49 887 | -1 482 959 | 184 419 | 332 543 | 269 778 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 370 582 | 2 420 469 | 937 511 | 1 083 702 | 1 416 248 |
| Spolu majetok | 8 480 890 | 7 069 950 | 7 498 246 | 8 614 623 | 10 256 230 |
| Záväzky spolu | 6 013 573 | 6 085 592 | 6 329 468 | 7 151 530 | 8 523 356 |
| Vlastné imanie spolu | 2 467 317 | 984 358 | 1 168 778 | 1 463 093 | 1 732 874 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 38 228 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: M1, a.s.
Prehľad
M1, a.s. (IČO 44156588) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Trstená. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 35 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 330 917 €, čo je o 10,2 % viac ako rok predtým (2 115 705 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 269 778 € (11,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 195 689 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 256 230 € a vlastné imanie 1 732 874 € (miera samofinancovania 16,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.