SPC diagnostics, s. r. o.Aktívna

IČO 44172427Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2008Ladomerská Vieska

Finančný prehľad

21 600 €+575,0%
Tržby 2025
010 tis.20 tis.30 tis.202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.2022202320242025
Prehľad účtovných závierok2022–2025
2022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 25042 71893 08592 805
Neobežný majetok spolu0000
Spolu majetok5 25042 71893 08592 805
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu045 99991 51389 808
Základné imanie5 0006 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov00-10 170-9 317
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)—-10 1708531 425
Fondy a ostatné vlastné imanie—2504 2504 250
Vlastné imanie spolu5 250-3 2811 5722 997
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)—03 20021 600
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti—02 9453 280
EBITDA—02 9453 280
Výsledok hospodárenia pred zdanením—-10 1701 1931 765
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie—-10 1708531 425
Osobné náklady—000
Odpisy—000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy——00

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok6

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: SPC diagnostics, s. r. o.

Prehľad

SPC diagnostics, s. r. o. (IČO 44172427) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Ladomerská Vieska. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami (SK NACE 4684).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 21 600 €, čo je o 575 % viac ako rok predtým (3 200 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 425 € (6,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 92 805 € a vlastné imanie 2 997 € (miera samofinancovania 3,2 %).

Na čo upozorniť

Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

SPC diagnostics, s. r. o. – IČO 44172427 — icoprofil.sk