ACCRA servis s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 46 694 | 47 299 | 29 618 | 23 880 | 19 704 | 17 475 |
| Neobežný majetok spolu | 45 535 | 38 140 | 32 230 | 26 320 | 22 380 | 42 230 |
| Spolu majetok | 92 229 | 85 439 | 61 848 | 50 200 | 42 084 | 59 705 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 68 353 | 61 133 | 37 933 | 26 090 | 17 231 | 27 623 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 19 087 | 18 651 | 19 060 | 18 669 | 18 862 | 19 568 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -436 | 430 | -391 | 194 | 744 | 7 229 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 225 | 225 | 246 | 247 | 247 | 285 |
| Vlastné imanie spolu | 23 876 | 24 306 | 23 915 | 24 110 | 24 853 | 32 082 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 55 043 | 71 669 | 84 986 | 78 539 | 58 582 | 67 277 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 288 | 4 151 | 3 482 | 3 485 | 3 818 | 9 804 |
| EBITDA | 11 198 | 11 546 | 9 392 | 9 395 | 7 758 | 9 804 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 223 | 1 291 | 621 | 1 125 | 1 704 | 8 189 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -436 | 430 | -391 | 194 | 744 | 7 229 |
| Osobné náklady | 9 679 | 35 398 | 13 195 | 9 519 | 9 876 | 10 668 |
| Odpisy | 7 910 | 7 395 | 5 910 | 5 910 | 3 940 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ACCRA servis s. r. o.
Prehľad
ACCRA servis s. r. o. (IČO 44172443) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 67 277 €, čo je o 14,8 % viac ako rok predtým (58 582 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 229 € (10,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 10 668 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 59 705 € a vlastné imanie 32 082 € (miera samofinancovania 53,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.