LASER METAL s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 447 901 | 566 720 | 399 546 | 540 340 | 161 308 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 956 | 78 688 | 32 324 | 210 467 | 9 881 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -14 281 | -24 504 | 54 184 | 86 508 | 296 976 |
| Spolu majetok | 665 606 | 731 564 | 713 914 | 521 281 | 465 798 |
| Záväzky spolu | 644 792 | 649 241 | 599 267 | 196 167 | 130 802 |
| Vlastné imanie spolu | 20 814 | 82 323 | 114 647 | 325 114 | 334 996 |
| Vypočítané dividendy | 2 064 | 17 179 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LASER METAL s.r.o.
Prehľad
LASER METAL s.r.o. (IČO 44173920) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 161 308 €, čo je o 70,1 % menej ako rok predtým (540 340 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 0,7 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 881 € (6,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 37 311 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 465 798 € a vlastné imanie 334 996 € (miera samofinancovania 71,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.