JOPI OIL s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 6 127 041 | 4 911 720 | 3 595 372 | 3 155 813 | 3 150 870 | 3 150 711 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 6 127 500 | 4 911 720 | 3 595 372 | 3 155 813 | 3 150 870 | 3 150 711 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 6 281 874 | 4 531 507 | 3 538 124 | 3 538 119 | 3 548 094 | 3 548 434 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 445 404 | -361 677 | 172 910 | -150 055 | -597 844 | -604 527 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -807 081 | 534 587 | -322 965 | -439 554 | -6 683 | -499 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 200 664 | 200 664 | 200 664 | 200 664 | 200 664 | 200 664 |
| Vlastné imanie spolu | -154 374 | 380 213 | 57 248 | -382 306 | -397 224 | -397 723 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 46 483 934 | 5 440 645 | 50 447 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -651 489 | 630 465 | -304 517 | -439 518 | -6 340 | -152 |
| EBITDA | -651 489 | 630 465 | -304 517 | -439 518 | -6 340 | -152 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -766 930 | 554 170 | -314 730 | -439 554 | -6 343 | -159 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -807 081 | 534 587 | -322 965 | -439 554 | -6 683 | -499 |
| Osobné náklady | 38 523 | 22 821 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 8 235 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
Podobné firmy
Zhrnutie: JOPI OIL s. r. o.
Prehľad
JOPI OIL s. r. o. (IČO 44182368) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s pevnými, kvapalnými a plynnými palivami a súvisiacimi produktmi (SK NACE 4681).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 499 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-397 723 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.