SynCo Group, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 202 705 | 211 140 | 223 408 | 224 923 | 238 721 | 243 894 |
| Neobežný majetok spolu | 25 853 | 11 663 | 9 746 | 4 756 | 7 373 | 5 788 |
| Spolu majetok | 228 558 | 222 803 | 233 154 | 229 679 | 246 094 | 249 682 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 302 305 | 301 716 | 310 406 | 306 024 | 299 187 | 287 889 |
| Základné imanie | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -76 851 | -84 742 | -89 909 | -88 249 | -87 340 | -64 093 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -7 892 | -5 167 | 1 661 | 908 | 23 251 | 14 886 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 996 | 996 | 996 | 996 | 996 | 1 000 |
| Vlastné imanie spolu | -73 747 | -78 913 | -77 252 | -76 345 | -53 093 | -38 207 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 267 346 | 239 204 | 296 468 | 345 441 | 389 658 | 384 566 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -8 681 | -5 824 | 2 517 | 795 | 29 658 | 17 934 |
| EBITDA | 7 127 | 8 366 | 8 609 | 5 785 | 32 375 | 19 519 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -7 892 | -5 167 | 3 115 | 1 382 | 30 364 | 18 645 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -7 892 | -5 167 | 1 661 | 908 | 23 251 | 14 886 |
| Osobné náklady | 149 811 | 129 724 | 158 804 | 188 622 | 206 981 | 204 519 |
| Odpisy | 15 808 | 14 190 | 6 092 | 4 990 | 2 717 | 1 585 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SynCo Group, s. r. o.
Prehľad
SynCo Group, s. r. o. (IČO 44182694) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 10 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 384 566 €, čo je o 1,3 % menej ako rok predtým (389 658 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 14 886 € (3,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 204 519 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-38 207 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.