Realise s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 9 755 | 10 724 | 12 267 | 15 671 | 14 275 | 15 552 |
| Neobežný majetok spolu | 9 353 | 19 704 | 22 868 | 26 182 | 24 228 | 33 688 |
| Spolu majetok | 19 108 | 30 428 | 35 135 | 41 853 | 38 503 | 49 240 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 9 720 | 18 801 | 19 845 | 22 370 | 16 622 | 22 467 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -985 | 2 019 | 4 258 | 7 921 | 12 113 | 14 511 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 004 | 2 239 | 3 663 | 4 193 | 2 399 | 4 893 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 730 | 730 | 730 | 730 | 730 | 730 |
| Vlastné imanie spolu | 9 388 | 11 627 | 15 290 | 19 483 | 21 881 | 26 773 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 70 262 | 68 282 | 90 464 | 92 049 | 82 288 | 93 818 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 219 | 4 427 | 6 015 | 7 288 | 5 441 | 6 498 |
| EBITDA | 10 049 | 8 526 | 9 327 | 15 600 | 13 753 | 13 156 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 768 | 3 250 | 5 139 | 5 780 | 3 797 | 5 859 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 004 | 2 239 | 3 663 | 4 193 | 2 399 | 4 893 |
| Osobné náklady | 9 297 | 9 095 | 9 196 | 7 275 | 2 930 | 0 |
| Odpisy | 5 830 | 4 099 | 3 312 | 8 312 | 8 312 | 6 658 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Realise s. r. o.
Prehľad
Realise s. r. o. (IČO 44194242) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 93 818 €, čo je o 14,0 % viac ako rok predtým (82 288 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 893 € (5,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 49 240 € a vlastné imanie 26 773 € (miera samofinancovania 54,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.