LS Style, s. r. o.Aktívna

IČO 44195257Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2008Skalica

Finančný prehľad

30 900 €+127,2%
Tržby 2025
+5,6%
Priemerný ročný rast 2020–2025
020 tis.40 tis.60 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 11 009 € (100 % z rozdeliteľného zisku).

História
202511 009 €
202416 654 €
202323 005 €
20222 597 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu3 78712 91236 20128 76420 08936 149
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok3 79312 91836 20128 76420 08936 149
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu1 2193 3496 2245 1382 1083 109
Základné imanie6 6406 6406 6406 6406 6406 640
Výsledok hospodárenia minulých rokov-8 993-4 3980000
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)4 5956 99523 00516 65411 00926 068
Fondy a ostatné vlastné imanie332332332332332332
Vlastné imanie spolu2 5749 56929 97723 62617 98133 040
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)23 50423 27746 60039 20013 60030 900
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti4 8157 99126 83719 58913 04729 068
EBITDA4 8157 99126 83719 58913 04729 068
Výsledok hospodárenia pred zdanením4 7427 91826 76119 49412 94728 969
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie4 5956 99523 00516 65411 00926 068
Osobné náklady7 2264 8810000
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—02 59723 00516 65411 009

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: LS Style, s. r. o.

Prehľad

LS Style, s. r. o. (IČO 44195257) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Skalica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (SK NACE 9623).

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 30 900 €, čo je o 127 % viac ako rok predtým (13 600 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 26 068 € (84,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 36 149 € a vlastné imanie 33 040 € (miera samofinancovania 91,4 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

LS Style, s. r. o. – IČO 44195257 — icoprofil.sk