LUXS-STAV s. r. o.Aktívna

IČO 44202784Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2008Brezovička

Finančný prehľad

20 601 €+722,1%
Tržby 2025
010 tis.20 tis.30 tis.201920202021202220242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.201920202021202220242025
Prehľad účtovných závierok2019–2025
201920202021202220242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 4445 7533 4913 21811 21712 910
Neobežný majetok spolu000003 188
Spolu majetok5 4445 7533 4913 21811 21716 098
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu30 0817 629995772 4482 311
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov-20 476-3 222-1 438-3 64001 168
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-11 463-5 956-3 368-5222 1305 316
Fondy a ostatné vlastné imanie663663663664—664
Vlastné imanie spolu-24 637-1 8762 4963 1418 76913 787
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)00002 50620 601
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-8 163-3 961-2 323-3752 5065 987
EBITDA-3 164-3 961-2 323-3752 5066 199
Výsledok hospodárenia pred zdanením-11 463-5 956-3 368-5222 5065 907
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-11 463-5 956-3 368-5222 1305 316
Osobné náklady00000436
Odpisy4 9990000212
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—000—0

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: LUXS-STAV s. r. o.

Prehľad

LUXS-STAV s. r. o. (IČO 44202784) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Brezovička. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 20 601 €, čo je o 722 % viac ako rok predtým (2 506 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2019–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 316 € (25,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 436 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 16 098 € a vlastné imanie 13 787 € (miera samofinancovania 85,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

LUXS-STAV s. r. o. – IČO 44202784 — icoprofil.sk