Fajn priestor, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 31 592 | 16 311 | 24 362 | 7 230 | 8 447 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 5 518 | 4 945 | 4 658 | 4 371 |
| Spolu majetok | 31 592 | 21 829 | 29 307 | 11 888 | 12 818 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 17 761 | 7 426 | 13 020 | 11 405 | 7 399 |
| Základné imanie | 6 672 | 6 672 | 6 672 | 6 672 | 6 672 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 978 | 7 083 | 7 083 | 9 334 | -13 840 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 105 | 572 | 1 884 | -23 171 | -5 461 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 76 | 76 | 648 | 7 648 | 18 048 |
| Vlastné imanie spolu | 13 831 | 14 403 | 16 287 | 483 | 5 419 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 51 246 | 82 421 | 67 816 | 41 372 | 37 714 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 465 | 1 778 | 2 982 | -22 612 | -4 895 |
| EBITDA | 5 465 | 1 993 | 3 555 | -22 325 | -4 608 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 5 262 | 1 570 | 2 748 | -22 831 | -5 121 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 105 | 572 | 1 884 | -23 171 | -5 461 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 215 | 573 | 287 | 287 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Fajn priestor, s.r.o.
Prehľad
Fajn priestor, s.r.o. (IČO 44203667) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Pezinok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 672 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 37 714 €, čo je o 8,8 % menej ako rok predtým (41 372 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 7,4 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2025). Rok 2025 skončil stratou 5 461 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 12 818 € a vlastné imanie 5 419 € (miera samofinancovania 42,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.