Kid Genius Slovakia s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 81 691 | 112 585 | 144 292 | 111 275 | 105 779 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 81 691 | 112 585 | 144 292 | 111 275 | 105 779 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 18 175 | 68 577 | 110 993 | 134 363 | 157 475 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 39 713 | 56 320 | 36 812 | 26 103 | -30 283 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 16 607 | -19 508 | -10 709 | -56 387 | -28 609 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 557 | 557 | 557 | 557 | 557 |
| Vlastné imanie spolu | 63 516 | 44 008 | 33 299 | -23 088 | -51 696 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 108 041 | 93 241 | 53 270 | 58 006 | 63 205 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 22 079 | -19 141 | -10 335 | -53 804 | -24 854 |
| EBITDA | 22 079 | -19 141 | -10 335 | -53 804 | -24 854 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 21 751 | -19 508 | -10 709 | -56 387 | -28 609 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 16 607 | -19 508 | -10 709 | -56 387 | -28 609 |
| Osobné náklady | 63 087 | 36 360 | 19 027 | 28 247 | 16 118 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Kid Genius Slovakia s.r.o.
Prehľad
Kid Genius Slovakia s.r.o. (IČO 44215312) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 63 205 €, čo je o 9,0 % viac ako rok predtým (58 006 €). Od roku 2019 do roku 2023 tržby klesali v priemere o 12,5 % ročne. Rok 2023 skončil stratou 28 609 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2023 boli 16 118 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2023 záporné (-51 696 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.