ELEI, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 23 151 | 20 142 | 18 039 | 17 283 | 11 972 | 13 056 |
| Neobežný majetok spolu | 491 | 491 | 491 | 491 | 491 | 491 |
| Spolu majetok | 23 642 | 20 633 | 18 530 | 17 774 | 12 463 | 13 547 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 21 690 | 22 140 | 22 140 | 19 468 | 11 318 | 6 547 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -2 546 | -4 688 | -8 147 | -10 249 | -8 333 | -5 495 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 142 | -3 459 | -2 103 | 1 915 | 2 838 | 5 855 |
| Vlastné imanie spolu | 1 952 | -1 507 | -3 610 | -1 694 | 1 145 | 7 000 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 41 516 | 45 072 | 43 485 | 41 720 | 37 176 | 38 318 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 003 | -3 321 | -1 960 | 2 437 | 3 513 | 6 690 |
| EBITDA | -2 003 | -3 321 | -1 960 | 2 437 | 3 513 | 6 690 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 142 | -3 459 | -2 103 | 2 253 | 3 339 | 6 512 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 142 | -3 459 | -2 103 | 1 915 | 2 838 | 5 855 |
| Osobné náklady | 24 336 | 24 336 | 22 271 | 15 817 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: ELEI, s.r.o.
Prehľad
ELEI, s.r.o. (IČO 44231661) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Pavlice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inštalácia priemyselných strojov a prístrojov (SK NACE 3320).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 38 318 €, čo je o 3,1 % viac ako rok predtým (37 176 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 855 € (15,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 13 547 € a vlastné imanie 7 000 € (miera samofinancovania 51,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.